Gündem

Gündem Haberleri

Mehmet Kanar Muhtarlarla Buluştu

08.02.2019 15:49

 

Mustafakemalpaşa AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Kanar, mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi.

Öğretmen evinde düzenlenen yemekli toplantıya AK Parti ilçe başkanı Murat Hallaçoğlu  ve yönetimi, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kahraman, Mahalle muhtarları ve basın mensupları katıldı.

Sözlerine "Biz gelmedik kavga için, benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim.” diyerek başlayan Kanar, ilçe başkanlığı yaptığı dönemde başlattıkları projeleri sürdüreceklerini söyledi.

Genç dinamik ve aktif olduklarını belirten Kanar, başlatılan projelerin takipçisi olacaklarını vurgulayarak nerede bir eksiklik varsa tamamlayacağız Allahın izni ile hiç kimsenin şüphesi olması dedi.

Ak Partinin Seçim Manifestosundaki ilkeleri hatırlatan AK Parti Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar, Memleket İşi Gönül işidir. Tam Samimiyet, Tevazu ve Gayretle gece gündüz çalışarak ilçe halkına hizmet edeceklerini söyledi.

Muhtarlara seslenen Kanar, ilk işimiz ortak ve birlikte yönetmek olacak kapım herkese açık hep birlikte oturup ilçemiz için en iyisini ortaya koyacağız, iş takibi yapacağız dedi.

İlk önce alt yapı ve içme suyu sorununu çözeceklerini dile getiren AK Parti Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar, bizim çocuklarımız içme suyunu asbestli borulardan içmesin alt yapımız ve kanalizasyonumuz tam olsun başka çaremiz yok biz hep beraber birlikte yürüyeceğiz. Halkımız teveccüh gösterip seçildiğimizde ayrım yapmadan herkesin belediye başkanıyız.  Belden aşağı siyaset hiç yapmadım yapmam da, eleştiri sınırlarını aşarak hakaret edenlere karşı hem ilçemi hemde kendi hakkımı korurum Allahın izni ile korudum korumaya da devam edeceğim diyerek sözlerini sürdürdü.

Kanar, bundan sonra ilçemizi çok daha rahat çok daha konforlu çok daha huzurlu hale getireceklerini ifade etti.

Mustafakemalpaşa'ya ister uzay üssü kurun ister hava limanı yapın, burada akşam üstü ıspanakları yerden toplayıp yemek yapan varsa bu benim vebalim bu vebal belediye başkanının vebalidir sözleri salondaki misafirleri duygulandırdı.

Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Nur Aktaş'ın sözünü yineleyerek Başkanımızın sözü var kırsal mahallelerimizde dahil  ana arterlerin hepsine asfalt yapmak boynumun borcudur inşallah yapacağız benim ağzımdan yaparım diye söz çıkmışsa yaparım dedi.

Kanar, konuşmasının sonunda 1 Nisan sabahı projelerimizle büyük bir belediyecilik örneği sergileyeceklerini ifade ederek toplantıya katılan muhtarlara teşekkür etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

İlk Eğitmene Veda

İHH'dan Yetim Dayanışması Gecesi

“Mustafakemalpaşa Okuyor” Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Mustafakemalpaşa'da 3'ncü Köprü 2 Ay Sonra Bitiyor

SONTAŞ'TAN BÖLGE TARIMINA BÜYÜK YATIRIM

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Gazetemize Ziyaret