Gündem

Gündem Haberleri

Milli Eğitim Bakanından Hüseyin Gürel’e Teşekkür

08.01.2020 16:30

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilçede yaptığı hayır işleriyle özellikle eğitim öğretim camiasına büyük katkıları olan hayırsever iş insanı Hüseyin Gürel’e bir teşekkür belgesi gönderdi. 1994 yılında Yunus Emre İlkokulu ek binasının ve 2011 yılında Yunus Emre İlkokulu Anaokulu ek binasının yapımını üstlenerek eğitim hizmetlerine sunan, ayrıca ilçemizde birçok hayır işlerine de imza atan İş insanı Hüseyin Gürel’i Yunus Emre İlkokulu Müdürü Mustafa Bulut,  beraberinde sınıf öğretmenleri Kaptan BATAR ve Necip ÇELİK ile birlikte 3 Ocak Cuma günü evinde ziyaret ettiler. Okul Müdürü Mustafa BULUT sebebi ziyaretlerinin Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK’un teşekkür belgesini taktim etmek için olduğunu belirtti.

Evinde, kızı Sevinç Hanım ile birlikte kendilerini ağırlayan Hüseyin Amcanın, çok mutlu olduğunu, şu ana kadar devlet büyükleri tarafından birçok kez, takdir, teşekkür, madalya ve benzerleri ile taltif edildiğini ancak bu teşekkür belgesi ile 98 yaşına girdiği bu günlerde Sayın Bakan tarafından hatırlanmış olmaktan ayrıca büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Hüseyin Amcanın kızı Sevinç MERT Hanım, babasının evinin bir köşesini devlet büyüklerinden gelen beratlarla doldurduğunu, bunlarla aile adına büyük gurur duyduklarını, babasının da evlerine gelenlere gururla anlattığını belirtti. Sevinç Hanım, babasının bu ziyaretten çok mutlu olduğunu, “Öğretmenlerim ziyaretime gelecek .”diye özel hazırlandığını bu vesileyle Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK Beyefendiye tekrar tekrar aileleri adına teşekkür ettiklerini ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

İlk Eğitmene Veda

İHH'dan Yetim Dayanışması Gecesi

“Mustafakemalpaşa Okuyor” Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Mustafakemalpaşa'da 3'ncü Köprü 2 Ay Sonra Bitiyor

SONTAŞ'TAN BÖLGE TARIMINA BÜYÜK YATIRIM

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Gazetemize Ziyaret