Gündem

Gündem Haberleri

Müdürler Kurulu Son Toplantısını Gerçekleştirdi

22.04.2019 10:53
Müdürler Kurulu Son Toplantısını Gerçekleştirdi

 

Eğitim Öğretim yılının 2’nci.dönem Müdürler Kurulu 2’nci toplantısı gerçekleştirildi. Öğretmen evinde düzenlenen ve genel eğitim konularının masaya yatırıldığı toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürleri Mehmet Işık, Mehmet Ardıçoğlu, Cumali Öztürk ve tüm okul müdürleri katıldı. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’nin konuşmasının ardından, Okullardaki Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği, Sıfır Atık İle Engelleri Aşıyoruz Projesi, EVeP16 Projesi Kapsamında Kompanzasyon Panolarının Oluşturulması, Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Projeleri, Dyned ve eTwinning Projeleri, Sosyal Etkinlik Modülü İşlemlerin Yapılması, Örgün-Yaygın Eğitimdeki Destekleme Ve Yetiştirme Kursları. Konuları değerlendirildi.  

İMAM HATİP OKULLARI TOPLANTISI

Diğer yandan, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans salonunda Din Görevlilerine yönelik olarak İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulların öğretim programları, eğitim içeriği, fiziki imkanları, öğrencilere kazandırdığı değerler ve akademik, bilimsel,sportif, sosyal-kültürel etkinliklerinin ele alındığı bir başka toplantı gerçekleştirildi. İlçe Müftülüğünün Din Görevlileriyle her ay yaptığı toplantının akabinde, Din Öğretimi Şube Müdürü Mehmet Işık İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları hakkında bilgi verdi. Toplantıya İlçe Müftüsü Ahmet Büyükgül, Müftülük personeli, din görevlileri, kuran kursu öğretmenleri ve imam hatip okullarının müdürleri katıldı.

Programın ikinci bölümüne İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe katılarak başta ilçe Müftüsüne ve Din görevlilerine teşekkür etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Burak Gencer Dünya Kupası Seçmelerine Gidiyor

Başkan Kanar'dan Paşalar Kazısına Tam Destek

Cezaevi 62 Yıl Sonra Kapatıldı

İlçede Esnaf Denetimleri Sürecek

Tepecik Birinci Amatör'de

Mustafakemalpaşa'daki Yatırımlar Hızla Sürecek