Gündem

Gündem Haberleri

Muhtarlarla Kasım Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

05.12.2018 09:17

 

İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, tüm kırsal ve merkez mahalle muhtarlarıyla Kasım ayı olağan değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Mustafakemalpaşa Hükümet Konağı Konferans Salonunda aylık olarak yapılan toplantıda Muhtarlara bir araya gelindi.

İlçeyi ve Mahalleleri  ilgilendiren tüm konular ve uygulamalarla ilgili bilgi verildi ve soru cevap şeklinde bilgi alışverişin de bulunuldu. Mahallelerin ve Muhtarların sorun, istek, şikâyetleri alınıp, çözüm önerileri sunularak bilgi alışverişinde bulunuldu.

İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı Başkanlığındaki toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Erol Pektez, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Gültekin, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Emre Kavak,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, İlçe Sağlık Müdürü Fehime Esra Asutay, İlçe Müftüsü Ahmet Büyükgül, Mal Müdürü Duygu Yeter, Tapu Müdür Vekili Ersin EKİCİ, Nüfus Müdürü Zekeriya ALKAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem Uğurlu, Milli Emlak Müdürü Selçuk Filiz, PTT Müdürü Mürüvet Geyikçioğlu, Muhtar İşleri Şube Müdürü Nazire Candemir,  SGK Müdürü Turgay Odabaş, Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Osman Kahraman, BUSKİ İşletme Müdürü Kemal Güven, Telekom Yetkilisi, Diğer İlgililer ve Muhtarlar katıldı.

Tüm Muhtarlarlarla birlikte yönetme, birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amacıyla, gerçekleştirilen toplantıda, öncelikle sırasıyla tüm kurum amirlerine kendi alanları ile ilgili bilgilendirmeler yapması için söz verildi. Toplantı sonrası Öğretmen Evinde Muhtarlara Kaymakamlık tarafından yemek verildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Burak Gencer Dünya Kupası Seçmelerine Gidiyor

Başkan Kanar'dan Paşalar Kazısına Tam Destek

Cezaevi 62 Yıl Sonra Kapatıldı

İlçede Esnaf Denetimleri Sürecek

Tepecik Birinci Amatör'de

Mustafakemalpaşa'daki Yatırımlar Hızla Sürecek