Gündem

Gündem Haberleri

Mustafakemalpaşa’ya Hizmet Yağmuru Devam Edecek

29.03.2019 10:46

31 Mart Yerel Seçimleriyle birlikte Belediye Başkanlığı görevini devretmeye hazırlanan Başkan Sadi Kurtulan, AK Parti’nin ve Cumhur İttifakının Adayı olan Mehmet Kanar’ın seçimlerden yüzünün akıyla çıkacağından ve  Mustafakemalpaşa’nın bundan böyle de hizmet yağmurundan faydalanmaya devam edeceğinden emin olduğunu söyledi.

Başkan Sadi Kurtulan, geçtiğimiz akşam Bursa’da Mustafakemalpaşa’yı temsil eden PAŞADER ve 28 mahalle derneğinin katıldığı toplantıda Mustafakemalpaşa’ya verdiği destekler için Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a ve ekibine teşekkür yemeği verdi.

Seçimlere 48 saat kala yapılan toplantıda önemli açıklamalar yapan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, istikrar vurgusu yaparken, AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın seçimlerden zaferle çıkacağını kaydetti.

10 yıllık başkanlığı sürecinde Mustafakemalpaşa’da bir değişim ve dönüşüme imza attıklarını ifade eden Başkan Kurtulan, AK Parti’nin hizmet bayrağını 31 Mart’tan sonra  Mehmet Kanar’a teslim edeceğini belirtti.

 

“ PARTİMİZİN EMRİNDEYİZ”

 

Başkan Kurtulan; “ Biz, koltukların değil ideallerin miras bırakıldığı bir anlayışın temsilcisiyiz. Görev süremiz bitse bile partimizin her zaman, her yerde ve her şartta emrindeyiz. Cumhurbaşkanımız bizi 3 kez milletimize hizmet için aday gösterdi. Çok şükür ki iki dönem bu hizmetleri halkımıza sunma imkanı yakaladık. Hükümetimizin, milletvekillerimizin, partimizin ve belediye meclis üyelerimizin desteği ile 131 mahallemize ve 100 bin insanımıza hizmet ettik. Şimdi önümüzde bir sandık var. Mustafakemalpaşa, pazartesi sabahına yeni bir döneme uyanacak. AK Parti ve Cumhur ittifakı ortak adayı olan Mehmet Kanar kardeşimizin seçimlerde yüzünün akıyla çıkacağından eminim. Geride bıraktığımız 10 yıllık dönemde olduğu gibi bundan böyle de Mustafakemalpaşa’mız hizmet yağmurlarından faydalanmaya devam edecektir” dedi.

 

MERKEZİ HÜKÜMET DESTEĞİ ÖNEMLİ

 

Yerel yönetimler için merkezi hükümetin desteğinin elzem bir faktör olduğuna dikkat çeken, 10 yıl süreyle de bu destekler sayesinde birçok projeyi hayata geçirebildiklerini hatırlatan Başkan Sadi Kurtulan; “ Mustafakemalpaşa’nın bu avantajdan faydalanmaya devam etmesi için 31 Mart’ta doğru bir karar vereceğine inanıyorum. Bu karar, Bursa’da Alinur Aktaş, Osmangazi’de Mustafa Dündar ve Mustafakemalpaşa’da da Mehmet Kanar’dır. Yaklaşan yerel seçimlerin Mustafakemalpaşamız, Bursamız ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Şampiyon Öğretmendavut

Başkan Kanar Personelle Bayramlaştı

Girişimcilik Programları TSO'da Başlıyor

Şafak Operasyonunda Çok Sayıda Gözaltı

Muhtarlar İftarda Bir Araya Geldi

İYİ Parti İlçe Başkanı Tevfik Demir Oldu