Gündem

Gündem Haberleri

Yunusemre’de Tiyatro ve Sanat Rüzgarı

25.02.2019 08:56
Yunusemre’de Tiyatro ve Sanat Rüzgarı

 

Mustafakemalpaşa’nın Yunus Emre İlkokulu’nda 3/D sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Müjdat Azar ile birlikte yaptıkları tiyatro ile hem göze hem kulağa hitap etti.

Etkinliğe katılan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Okul Müdürü Mustafa Bulut, Mustafakemalpaşa TEMA temsilcisi Rasim Balaban, Kültür Sanat Derneği Başkanı Arif Ödemiş, öğretmenler, veliler ve salonu dolduran çok sayıda izleyiciler, öğrencileri ilgiyle izledi.

Okul Müdürü Mustafa Bulut yaptığı konuşmayla çalışmalarından dolayı öğretmen Müjdat Azar’a ve öğrencilerine teşekkür etti. Bulut, “Böyle etkinliklerin öğrencilere özgüven aşıladığını görüyoruz” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe işse bu tür etkinliklerle öğrencilerin toplum karşısında rahatça konuşmayı öğrendiklerini söyledi, destek veren idareci, öğretmen ve velilere teşekkür etti. Öğretmen Müjdat Azar’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe tarafından plaket ve çiçek takdim edildi. İzleyenleri Barış Manço’nun Sarı Çizmeli Mehmet Ağa ve Fikrimin İnce Gülü Şarkısı ile coşturan minikler “Kırda Bir Yaz Sabahı” adlı tiyatro oyunlarıyla hem güldürdüler hem düşündürdüler. 3/D sınıfı Öğretmeni Müjdat Azar “Tiyatro kalp perdesini açan bir sanattır. Çocuklarım adına bu anlamda iyi yatırımlar yaptığıma inanıyorum. Destek veren okul yönetimi ve velilerime teşekkür ederim.” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Kaymakam Koçberber Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

TOKİ HAL'den İyilik Köprüsü

14 Milyonluk Dev Tesis Görkemli Bir Törenle Açıldı

Çanakkale Kahramanları Törenlerle Anıldı

Süheyla Öğretmenin Adı Ölümsüzleşti

Kanar'a Köylerde Büyük İlgi