Spor

Spor Haberleri

Büyük Mustafakemalpaşaspor’da Şok Kongre Kararı

25.01.2019 18:11
Büyük Mustafakemalpaşaspor’da Şok Kongre Kararı

 

Mücadele ettiği süper amatör küme B grubunda 2’nci sırada yer alan Büyük Mustafakemalpaşa sporda dün şok bir karar alındı. Kulüp Başkanı İsmail Yılmaz görevi bırakmak istediğini ve bu nedenle kongre yapacaklarını duyurdu.

Takımın sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, “Kulüp Başkanımız İsmail Yılmaz, Başkanlığı bırakma kararı aldı. Genel kaptanlık ve kulüp başkanlığı görevlerinde bulunan İsmail Yılmaz’ın, kulüp faaliyetlerinden dolayı yorulduğu ve camiaya hiçbir kesimden yeterli desteği bulamadığı gerekçesiyle kongre kararı aldığı” duyuruldu. Lige fırtına gibi başlayan ve ligde 2’nci sıradaki yerini koruyan Büyük Mustafakemalpaşa sporun ligin ilk yarısını önemli bir başarıyla tamamlamıştı. Başarıyla ligin lig yolunda kulübün sahipsiz kalmaması gerektiğini dile getiren Yılmaz, takıma sahip çıkılmasını istedi. Diğer yandan

taraftarlar, Pazar günü Kurtuluş spor ile önemli bir maça çıkacak olan takımın alınan kongre kararı sonrası olumsuz etkilenmemesi için herkesi maça davet etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Çalışmalara İlçeden de Arama Ekibi Katıldı

Başkan Kanar sert konuştu: “Artık Dikkate Almıyorum”

Kum Yüklü Tır Çarşıya Girdi Yol Çöktü

Cinayeti Sanığı Baba ve Oğluna 106 Yıl Hapis

Demireli ve Karaoğlan'da Öğrenci Yazar Buluşması

Öğrencilerden  Örnek  Davranış