Spor

Spor Haberleri

Büyük Mustafakemalpaşaspor’da Şok Kongre Kararı

25.01.2019 18:11
Büyük Mustafakemalpaşaspor’da Şok Kongre Kararı

 

Mücadele ettiği süper amatör küme B grubunda 2’nci sırada yer alan Büyük Mustafakemalpaşa sporda dün şok bir karar alındı. Kulüp Başkanı İsmail Yılmaz görevi bırakmak istediğini ve bu nedenle kongre yapacaklarını duyurdu.

Takımın sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, “Kulüp Başkanımız İsmail Yılmaz, Başkanlığı bırakma kararı aldı. Genel kaptanlık ve kulüp başkanlığı görevlerinde bulunan İsmail Yılmaz’ın, kulüp faaliyetlerinden dolayı yorulduğu ve camiaya hiçbir kesimden yeterli desteği bulamadığı gerekçesiyle kongre kararı aldığı” duyuruldu. Lige fırtına gibi başlayan ve ligde 2’nci sıradaki yerini koruyan Büyük Mustafakemalpaşa sporun ligin ilk yarısını önemli bir başarıyla tamamlamıştı. Başarıyla ligin lig yolunda kulübün sahipsiz kalmaması gerektiğini dile getiren Yılmaz, takıma sahip çıkılmasını istedi. Diğer yandan

taraftarlar, Pazar günü Kurtuluş spor ile önemli bir maça çıkacak olan takımın alınan kongre kararı sonrası olumsuz etkilenmemesi için herkesi maça davet etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Yöresel Ürünlere Muhteşem Festival

Siyasi İlçe Başkanlarından Askerlik Şubesine Dilekçe

Muhtarlar Günü İlçede Törenle Kutlandı

Belediye Meclisinden Mehmetçiğe Tam Destek

Miniklerden Barınağa Ziyaret

Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan Konferans Verdi