MustafakemalpaşaMustafakemalpaşa BelediyesiKemalpaşa TatlısıMücadele HaberKöşe Yazarları
DOLAR
16,6710
EURO
17,5577
ALTIN
976,47
BIST
2.476,81
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Açık
25°C
Bursa
25°C
Açık
Perşembe Açık
27°C
Cuma Açık
29°C
Cumartesi Açık
28°C
Pazar Açık
29°C

SPORDA AMATÖR RUHU

SPORDA AMATÖR RUHU
13.10.2021 10:17
A+
A-

Mustafakemalpaşa’da vatandaşların düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanması, yetenek taraması yapılarak spora yönlendirilmiş çocuk ve gençlerin bağlı oldukları kulüpler ile başarılı sporcuların tanıtılması, yeni bireylerin spor yapmaya özendirilmesi amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Amatör Spor Haftası heyecanı sona erdi.

04-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ‘Amatör Spor Haftası’, düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler,  Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Mustafakemalpaşa Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen hafta kapsamında; basketbol, masa tenisi, voleybol, okçuluk ve güreş dallarında etkinlikler düzenlendi.

Heyecanlı müsabakalara sahne olan yarışmalarda amatör ruhla mücadele eden sporcular, etkinliklere renk kattı.

Turnuvalarda dereceye giren takımlar şöyle oluştu;

Basketbol: 1. Belediye Spor, 2. Malik’in Adamları, 3. Özkaradenizliler

Muradiye Sarnıç Tesisleri

Voleybol: 1. İbn-i Sina, 2. Endüstri, 3. Lalaşahin

Masa Tenisi: 1. Hasan Aslanoğlu, 2. Ersel Köstereli, 3. Zekeriya Akgün.

Okçuluk (İlkokul): 1. Yağız Özdemir, 2. Mehmet Rauf Renan Razluk, 3. Tahan Kınay ve Ali Mert Şener

Okçuluk (Ortaokul): 1. Sarper Şeninan, 2. Yiğit Özdemir, 3. Azra Aydın ve Durunaz Büyükak

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.