uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
MustafakemalpaşaMustafakemalpaşa BelediyesiKemalpaşa TatlısıMücadele HaberKöşe Yazarları
DOLAR
32,2195
EURO
34,9555
ALTIN
2.427,67
BIST
10.676,65
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Hafif Yağmurlu
21°C
Bursa
21°C
Hafif Yağmurlu
Salı Az Bulutlu
26°C
Çarşamba Parçalı Bulutlu
27°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
27°C
Cuma Açık
28°C

CUMHURİYET BAYRAMI YARIŞMALARLA RENKLENDİ

CUMHURİYET BAYRAMI YARIŞMALARLA RENKLENDİ


29.10.2022 10:30 | Son Güncellenme: 29.10.2022 12:57
A+
A-

Mustafakemalpaşa’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla okullar arasında düzenlenen sportif faaliyetlerde dereceye gireler belli oldu.

Büyük bir katılımın yaşandığı; resim, şiir, kompozisyon, masa tenisi, kros ve dart yarışmalarında ödül almaya hak kazanan okullar ve öğrenciler şöyle belirlendi;

İlkokul Resim Yarışması; 1.Hüma Naz Zengül (14 Eylül), 2.Rana Durmuş (Devecikonağı), 3.Zeynep İnci Aydın (14 Eylül)

Ortaokul Resim Yarışması; 1.Doğa Allız (Şehit Hikmet Aktaş), 2.Zehra Koca (Atatürk), 3.Burcu Arıcı (Devecikonağı)

Ortaokul Şiir Yarışması; 1.Begüm Yücel (Atatürk), 2.Zehra Melisa Batır (Kız Anadolu İmam Hatip), 3.Mehmet Asaf Bulut (Şehit Hikmet Aktaş)

Liseler Kompozisyon Yarışması; 1. Lilas Antouz (Kız Anadolu İmam Hatip), 2. İrem Karaaslan (Kız Anadolu İmam Hatip), 3. Eylül Çelebi (İbrahim Önal Fen)

KROS MÜSABAKALARI DERECELER

Küçük Kızlar; 1.Eslem Eda Tetik (Şehit Hikmet Aktaş), 2.Merve Özbek (Ormankadı), 3.Buğlem Su Uludağ (Şehit Hikmet Aktaş), 4.Perihan Gezgin (Güner Şenpamukçu)

Küçük Erkekler; 1.Efe Bayram (Şehit Hikmet Aktaş), 2.Efe Tayfur (Güllüce), 3.Yasin Ümük (Güner Şenpamukçu), 4.Murat Kozan (Mustafakemalpaşa Orta Okulu)

Yıldız Kızlar; 1. Nazlı Şükür (Atatürk), 2. Almina Sevinç (Mustafakemalpaşa Orta Okulu), 3. Zeynep Alan (Mustafakemalpaşa Orta Okulu), 4.Azra Özer (Şehit Hikmet Aktaş)

Yıldız Erkekler; 1.İbrahim Turan (Atatürk Orta Okulu), 2.Arda Kaçar (Mustafakemalpaşa Orta Okulu), 3.Emrullah Keskin (Züferbey İmam Hatip), 4.Kayra Ünver (Züferbey İmam Hatip)

Genç Kızlar; 1.Şevval Zeynep Şentürk (Akşemsettin MTAL), 2.Rabia Irmak Deniz (Hasan Celal Güzel MTAL), 3.Selin Doğan (Akşemsettin MTAL), 4.Sümeyra Ünen (TOKİ Ayasbey A.L)

Dart Müsabakaları Dereceler; 1.Enes Yıldırım (İbrahim Önal Fen Lisesi), 2.Yiğit Eren Korkmaz (İbrahim Önal Fen Lisesi), 3.Delfin Yıldırım (Özel Açı Koleji), 4.Ersin Omaç (MKP MTAL)

MASA TENİSİ MÜSABAKALARI DERECELER

Yıldız Erkek; 1.Deniz Alp Şahin (Şehit Hikmet Aktaş), 2.Özgün Plevne (Şehit Hikmet Aktaş), 3.Doruk Cesur (Atatürk Orta Okulu), 4.Alperen Küçük (Tatkavaklı)

Yıldız Kız; 1.Begüm Yücel (Atatürk), 2.Beren İyisoy (Atatürk), 3.Beyza Kara (Züferbey İmam Hatip), 4.Kezban Orhan (Lalaşahin)

Küçük Erkek; 1.Hüseyin Emre Şen (MKP Anadolu İmam Hatip), 2.Nurettin Jabra (MKP Anadolu İmam Hatip), 3.Efe Bayram (Şehit Hikmet Aktaş), 4.Baran Yoldaş (Şehit Hikmet Aktaş)

Küçük Kız; 1.Zeren Şenaksın (Güllüce), 2.Nil Duru İçer (Güllüce) 3.Nazlıcan Söğüt (Lalaşahin), 4.Yağmur Emre (Şehit Hikmet Aktaş)

Weltew Home Mustafakemalpaşa

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.