enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
9,7592
EURO
11,3948
ALTIN
564,10
BIST
1.484
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa
Parçalı Bulutlu
16°C
Bursa
16°C
Parçalı Bulutlu
Salı Parçalı Bulutlu
18°C
Çarşamba Az Bulutlu
19°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
20°C
Cuma Az Bulutlu
22°C
diyarbakır escort, diyarbakır escort, elazığ escort, elazığ escort, arsuz escort, arsuz escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort, denizli escort,

SPORDA AMATÖR RUHU

SPORDA AMATÖR RUHU
13.10.2021 10:17
0
A+
A-

Mustafakemalpaşa’da vatandaşların düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanması, yetenek taraması yapılarak spora yönlendirilmiş çocuk ve gençlerin bağlı oldukları kulüpler ile başarılı sporcuların tanıtılması, yeni bireylerin spor yapmaya özendirilmesi amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Amatör Spor Haftası heyecanı sona erdi.

04-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ‘Amatör Spor Haftası’, düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler,  Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Mustafakemalpaşa Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen hafta kapsamında; basketbol, masa tenisi, voleybol, okçuluk ve güreş dallarında etkinlikler düzenlendi.

Heyecanlı müsabakalara sahne olan yarışmalarda amatör ruhla mücadele eden sporcular, etkinliklere renk kattı.

Turnuvalarda dereceye giren takımlar şöyle oluştu;

Basketbol: 1. Belediye Spor, 2. Malik’in Adamları, 3. Özkaradenizliler

Muradiye Sarnıç Tesisleri

Voleybol: 1. İbn-i Sina, 2. Endüstri, 3. Lalaşahin

Masa Tenisi: 1. Hasan Aslanoğlu, 2. Ersel Köstereli, 3. Zekeriya Akgün.

Okçuluk (İlkokul): 1. Yağız Özdemir, 2. Mehmet Rauf Renan Razluk, 3. Tahan Kınay ve Ali Mert Şener

Okçuluk (Ortaokul): 1. Sarper Şeninan, 2. Yiğit Özdemir, 3. Azra Aydın ve Durunaz Büyükak

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.